Głowa w chmurach

 Podobnie jak tysiące, a może i miliony 🙂 ludków – uwielbiam Pinterest. Jest dla mnie najlepszym źródłem inspiracji wszelkich. I tak ostatnio (w sumie już nie tak niedawno) okazało się, że u mojej córci w przedszkolu jest organizowana imprezka andrzejkowa, ale taka przebierana. O zgrozo! Nie bardzo mi się podobała wizja przebierania Jej za księżniczkę, wróżkę, czy jakąkolwiek panienkę w tym stylu. W związku z czym po pomoc „udałam się” właśnie na Pinterest 🙂 No i znalazłam inspirację – mało tego, zakochałam się nie tylko w samym pomyśle, ale i w modelce.


rain cloud
 jest urocza, czyż nie?
tu możesz zobaczyć oryginał 😉
 

 Ahhh, dodam jeszcze, że moja córcia uwielbia ostatnio chmurki, co było dodatkowym atutem dla tego właśnie kostiumu.

Znowu wygmerałam z dna szafy jakieś stare łaszki do przerobienia – tym razem ofiarą padła koszula męża 🙂 Przy samym stroju dużo się nie trzeba napracować, jest tak bajecznie prosty, że to była czysta przyjemność. Gorzej jest potem złapać małego człowieczka, by zrobić choć jedno ostre zdjęcie. A że ten akurat człowieczek jest MEGA ruchliwy, do zdjęć poniżej trzeba  mieć dużo wyrozumiałości 😉

 

 

glowa w chmurach1
mały człowieczek
prawie w bezruchu 🙂

glowa w chmurach2

 

Z braku czasu na latanie po sklepach za gładkimi getrami do przemalowania w deszczyk – ubrałam granatowe w białe kropeczki… no przecież już zima się wychyla zza rogu, więc niech to będzie śnieżna chmurka 😉 Tak czy siak córa furorę zrobiła i z całą pewnością była szczęśliwą chmurką. A ponieważ bale karnawałowe za pasem, to może jeszcze komuś pomysł przypadnie do gustu?

 

Pozdrawiam

4 thoughts on “Głowa w chmurach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *