Blog

D#5: Rzeczy bez których nie mogę funkcjonować…

 

No i to już ostatni temat wyzwania Uli. Strasznie szybko to zleciało. Nie sądziłam, że aż tak mnie to wciągnie 🙂 Już sam fakt planowania kolejnych wpisów jest dla mnie czymś nowym, ale spodobało mi się. A najlepszą częścią takiego wyzwania są ludzie. Poznać całe mnóstwo fantastycznych kobiet z pasją – każda inna i każda wyjątkowa. Za to właśnie bardzo gorąco dziękuję Ci Ula 😉 Pomysł wyzwania był genialny, a tematy porządnie nakręcały.

Ykhhmmm… skoro mowa o tematach – to wciąż nie dotarłam do ostatniego. Już się poprawiam.

Rzeczy bez których nie mogę żyć – tak na prawdę wszystkie już poznaliście w poprzednich wpisach. Ale dziś chcę Wam pokazać dwie, które umilają i ułatwiają mi każdy dzień bez wyjątku.

 
 

Pierwsze primo – kawusia off course 😀

Ci co mnie znają prywatnie, wiedzą doskonale, że nie ma co ze mną nawet zaczynać porannej konwersacji dopóki nie dostanę kawy w łapę. Bez kawy nie funkcjonuję. No i koniecznie musi być z mlekiem, najlepiej w proporcji pół na pół – prawdziwym, jak najmniej przetworzonym, nie jakieś chemiczne badziewia.

Drugie primo – nie, wcale nie laptop jako taki, ale to co mi umila każdy dzień dzięki niemu. A chodzi mi o muzykę. Pierwsze co robię każdego poranka wchodząc do kuchni – to włączam radio albo własną plejlistę na iTunes-ie, w zależności od nastroju. I gra tak długo jak jestem w domu. Mogę cały dzień nie siadać przy maczku, ale muza lecieć musi 🙂

A teraz lecę nadrobić Wasze wczorajsze wpisy.

Miłego dnia kobietki.

 
 

8 thoughts on “D#5: Rzeczy bez których nie mogę funkcjonować…”

  1. kawę piję identycznie:) mleka i kawy pół na pół:) jak zaburzę w jakiś sposób proporcje to już katastrofa;) muzyka!!! zupełnie zapomniałam,że nie umiem funkcjonować bez niej, niby oczywiste..:)

  2. Otóż to! Zaburzone proporcje kawy, mogą skutkować katastrofą nastrojową 🙂 A chwila bez muzyki jest dobra tylko w czasie medytacji 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *