Dzien zaczyna się dobrą kawą …

 

 Witajcie ponownie 😀

Nie wiem jak u Was, ale u mnie dziś już zdecydowanie pierwszy mroźny poranek nastał. A w takim momencie przyda się dobra, ciepła i pachnąca kawa – czyż nie? Szczególnie na pobudzenie 😉

 
Ta jeszcze w cieplejszych (nie tak dawnych) okolicznościach przyrody, które mam nadzieję wrócą
 

Zapraszam więc z kubkiem aromatycznej kawki do siebie, ponieważ DominiDom wznawia działalność blogową. Budzę się do życia i mam szczerą nadzieję, że będziecie znów do mnie zaglądać.

Nawet Poki ma nadzieję, że wrócicie, przybędziecie, zostaniecie….no wiecie, że będziemy mieli do kogo pisać 😉

 
 
Kto się oprze temu spojrzeniu? Hihi
 
 

 Obiecujemy trochę zmian tutaj. Część już nawet nastąpiła. Ci z Was co tu kiedyś zaglądali zapewne zauważyli małą zmianę wyglądu bloga. Ale to nie koniec.  Odrobinę pozmieniało mi się w życiu i z pewnością będzie to widoczne również tu, na blogu.

Nie patrzę wstecz. Nawet nie chcę zaglądać do starych wpisów, bo pewnie bym wszystkie skasowała, albo conajmniej pozmieniała. Trzeba iść przed siebie. Kroczek za kroczkiem. A będzie mi zdecydowanie raźniej i przyjemniej, jeśli będziecie ze mną. Nie będę nawet się rozpisywać czemu mnie nie było ostatnio. To już nie ma znaczenia. Jest teraz i dziś. I trzeba żyć jakby nie było jutra. Tak więc stawiam kubek smacznej kawy na przywitanie 😉 Czekam na Was. Każda, nawet najmniejsza literka w komentarzu czy mailu, zawsze sprawiała mi ogromną radość i mam nadzieję, że się z czasem znów odezwiecie.

  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *