O mnie

Me

 

 Witam Cię na mojej stronie. Jestem mamą dwójki cudownych urwisów (Mai i Oliwiera), szczęśliwą żoną swojego najlepszego kumpla, oraz „pańcią” cudownie miękkiego i kochającego absolutnie cały świat Flat Coated Retrievera, potocznie zwanego Poki 🙂

DominiDom – to domowa pracownia, w której tworzę coraz to nowsze rzeczy z materiałów wszelkich. Nie jestem krawcową z wykształcenia, choć samo szycie towarzyszy mi od dziecka. Na maszynie świetnie szył mój dziadek 🙂 Od Niego nauczyła się moja mama, którą od zawsze podglądałam ja. Sama zasiadłam do turkoczącej walizki (czyt. Łucznika) dopiero 6 lat temu, kiedy urodziła się moja córcia. To dla Niej szyłam pierwsze kołderki, podusie, lalki i całą masę innych „uszytków” i zachciewajek. Bywa, że i mój  nastoletni już synuś wymyśli mi jakąś zagwozdkę do uszycia – wówczas to jest dopiero szaleństwo. Lubię przerabiać wszelkie szmatki wynalezione w Second Handach. Od jakiegoś czasu na TOPie jest jeans – bardzo wdzięczny materiał.

 Szycie jest moją pasją jak również wyzwaniem. Uwielbiam uczyć się nowych  technik szycia. Jeśli nie wiem jak daną rzecz uszyć, będę tak długo zgłębiać temat aż się uda. Czuję się spełniona, gdy mogę szyć dla innych i sprawiać tym radość.

No co tu dużo pisać, po prostu kocham szyć i tyle, a wszystko znajdziecie w zakładce Z MATERIAŁU

 Ale DominiDom to nie tylko szycie. To również zamiłowanie do odnawiania mebli, czy przerabiania zniszczonych i niepotrzebnych przedmiotów z drewna. Jest to pasja, którą dzielę z moim Ślubnym. On potrafi stworzyć cuda mając tylko kilka  desek do dyspozycji, ja uwielbiam dawać nowe życie tym starym i niechcianym przedmiotom.  I zupełnie nie wiem jak to się dzieje, że większość stworzonych, czy odnowionych przez nas rzeczy… jest dla dzieci 🙂 A wyjątki potwierdzają regułę. 

Kroplę w morzu naszych drewnianych zabaw można zobaczyć w zakładce Z DREWNA

Zapraszam również na  DaWandę gdzie znajdziesz moje gotowe prace, albo możesz napisać do mnie co Ci się zamarzyło: info@dominidom.pl

 Jest mi niezmiernie miło, że tu jesteś. Mam nadzieję, że się rozgościsz, najlepiej z kubkiem dobrej kawy/herbaty. 

 

Serdecznie zapraszam. 

Dominika