O pracowni

DominiDom - to pracownia w której tworzę dodatki do aranżacji Twoich wnętrz. 

Począwszy od tych MATERIAŁOWYCH, łącząc w twórczym przypływie ich wzory, kolory i faktury . By z takich połączeń (głównie patchwork) powstały kocyki, poduszki, narzuty na łóżka / łóżeczka,  czasem coś do przytulania. A ponieważ sama jestem mamą i doskonale wiem jak ciężko jest nakłonić latorośl na zebranie z podłogi porozrzucanych zabawek i przytulanek, to szyją się tu też na nie różne schowki.  Zdecydowanie ułatwiają dzieciom żmudny proceder 😉 A i dla mamy się coś tu znajdzie. Potrzebne nietypowe etui (czytnik e-booków, tablet), kosmetyczka na wyjazd, torba na zakupy? 

Każdy produkt wychodzący z pracowni, jest obarczony nie tylko starannością wykonania, dbałością o szczegóły i szczyptą mojego serca - ale również materiałami z certyfikatem Oeko-Tex® 100, minky 380g „Bezpieczny dla dziecka”. 

 

No i są jeszcze rzeczy z DREWNA, które wychodzą z mojego warsztatu. Te całkiem nowiutkie, powstające od tej pierwszej pachnącej deseczki po ostatnią kroplę farby. Jak i te, które teoretycznie są już stare i przez nikogo niechciane, a po odnowieniu zyskują nowe życie.

 

Wszystkie farby używane w warsztacie, są dobierane tak by przede wszystkim były bezpieczne dla dzieci. A jeśli potrzebujesz dać nowe życie swojemu meblowi napisz do mnie wiadomość przez formularz kontaktowy, lub po prostu: info@dominidom.pl

Me

Dominika