fbpx

O pracowni

DominiDom - to pracownia w której tworzę materiałowe dodatki do aranżacji Twoich wnętrz. 

Łącząc w twórczym przypływie ich wzory, kolory i faktury najchętniej za pomocą techniki patchworku. Z takich właśnie połączeń powstają kocyki, poduszki, narzuty na łóżka / łóżeczka, poszewki ozdóbki oraz coś do przytulania. A ponieważ sama jestem mamą i doskonale wiem jak ciężko jest nakłonić latorośl na zebranie z podłogi porozrzucanych zabawek i przytulanek, to szyją się tu również dekoracyjne schowki na te skarby.  Zdecydowanie ułatwiają dzieciom żmudny proceder 😉

 Również i nietypowe patchworki się tu znajdą. Potrzebne etui (na czytnik e-booków, tablet), kosmetyczka na wyjazd, teczka na artystyczne dzieła? Zapraszam do kategorii "Zamówienia" gdzie można podglądnąć co  do tej pory powstawało w Pracowni.  

Każdy produkt wychodzący z pracowni, jest obarczony nie tylko starannością wykonania, dbałością o szczegóły i szczyptą mojego serca - ale również materiałami z certyfikatem Oeko-Tex® 100, minky 380g „Bezpieczny dla dziecka”. 

Me

Na imię mam Dominika i straszna ze mnie wiercipięta. Odkąd pamiętam lubię przestawianie i dekorowanie w pomieszczeniach wszelkich, odnawianie staroci, szycie na maszynie dodatków do tych wnętrz. Dlatego nie znajdziesz tu tylko jednego rodzaju produktów. 

Nie jestem zawodową krawcową, choć samo szycie towarzyszy mi od dziecka. Na maszynie świetnie szył mój dziadek 🙂 Od Niego nauczyła się moja mama, którą od dziecka podglądałam ja. Sama zasiadłam do turkoczącej walizki (czyt. Łucznika) dopiero 8 lat temu, kiedy urodziła się moja córcia. To dla Niej szyłam pierwsze kołderki, podusie, lalki i całą masę innych „uszytków” i zachciewajek. Bywa, że mój nastoletni już synuś wymyśli mi jakąś zagwozdkę do uszycia - wówczas to jest dopiero szaleństwo. 

Szycie jest moją pasją jak również wyzwaniem. Uwielbiam uczyć się nowych sposobów i technik szycia. Jeśli nie wiem jak daną rzecz uszyć, będę tak długo zgłębiać temat aż się uda. Po prostu kocham szyć i tyle.

 Jest mi niezmiernie miło, że tu jesteś. Mam nadzieję, że się rozgościsz a w razie pytań,  śmiało do mnie pisz.